who are we

ANKA RENT A CAR,  30 yılı aşkın otomotiv ve 15 yıllık kiralama sektöründeki deneyimiyle “orta – üst sınıf otomobil kiralama ”iş modeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.
İş modelimiz; Otomotiv ve kiralama tecrübemiz ile sektördeki yoğun rekabet düşük hizmet kalitesi ortamından uzaklaşarak sadece kar odaklı düşünmeyerek uzun vadeli müşteri ilişkileri geliştirmektir. Rakiplerimiz müşteri, hizmet anlayışını ve ilişkisini temelde kısa vade kar odaklı görerek iş modeli oluşturmuş ve hizmet anlayışını geri planda bırakmaktadır.ANKA RENT A CAR,  kiralama sektöründe uzun yıllar var olabilmenin temel prensibini, kaliteli hizmet uzun soluklu müşteri ilişkisi olarak görmektedir. Özel hizmet anlayışımızı eski uygulama ve sözleşme maddeleriyle değiştirmek temel prensibimizdir.

we are a professional european taxi company

Müşterilerimizin puanlaması.

Customer Satisfaction 100%

Uzmanlık

Reaction Time 97%

Sorumluluk

City Coverage 45%

İş Ortaklığı

Değerlerimiz.

Saygı
Müşteri ve tedarikçilerimizle çalışırken adil ve açık sözlü bir davranış sergileriz. Başkalarının duygularına, değerlerine, kültürüne, görüşlerine, iş modellerine ve prensiplerine saygı gösteririz. Sahip olduğumuz bilgiyi özenle kullanırız. Etik ilkelere bağlı kalırız ve yaptığımız her hizmette dürüstçe davranırız.

Uzmanlık
Müşterilerimizi dinleriz, ihtiyaçlarını tespit ederiz gerekli analizleri yaparak ihtiyaçları doğrultusunda gerekli çözümleri sunarız.Müşterilerimizin daha sağlıklı, verimli ve güvenli çalışarak kazançlarını artırmak için kiralama ve ulaşım konusunda en iyi yöntemleri araştırırız ve proje olarak sizlerle paylaşırız. Kiralama ve otomotiv sektöründe sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile profesyonel hizmet veririz.

Sorumluluk
Müşterilerimiz ve otomobillerimizi kullanan müşteri personeline ANKA RENT A CAR,  olarak sahip çıkarız. Özenle seçilerek büyük emekler sarf edilerek yetiştirdiğiniz personelinize firmanız politikalarına uygun otomobil kiralama çözümlerimizle güvenli hizmet vermekteyiz. Kiralayacağınız otomobillerin seçiminden, bakım onarımından, asistan hizmetinden, kasko ve trafik sigortalarına kadar en sağlıklı ve güvenli hizmeti vermek sorumluluğumuzdur.

İş Ortaklığı
ANKA RENT A CAR, müşterileriyle kısa vadeli çalışma anlayışı içinde olmayıp yıllar boyu sürecek kalıcı müşteri tedarikçi ilişkisini geliştirmek istemekteyiz. Amacımız müşteri tedarikçi ilişkisini iş ortaklığı olarak görerek kalıcı tedarikçi konumunda olmaktır.